Powered by Smartsupp
  • Hovězí ledviny
Hovězí ledviny

Hovězí ledviny


Vyprodáno, další naskladnění proběhne 31.5.

Hovězí ledviny jsou jedním z méně obvyklých kusů masa, ale mohou přinést do vaší kuchyně zajímavou a bohatou chuť. Pokud jste zvědaví, jak hovězí ledviny chutnají, zkuste je připravit podle některých z těchto receptů a uvidíte, zda se stanou novým oblíbeným pokrmem ve vaší kuchyni.

1. Ledviny na cibulce: Nejběžnějším způsobem přípravy hovězích ledvin je jejich smažení na pánvi s cibulí. Ledviny se nakrájí na plátky, zbaví se vnitřního tukového obalu a smaží se na pánvi s cibulí, máslem nebo olejem. Tato jednoduchá příprava vytváří chutné a aromatické pokrmy, které se často podávají s brambory nebo rýží.

2. Ledviny na houbách: Hovězí ledviny můžete také smažit nebo dusit s houbami. Tento pokrm je často dochucen smetanou nebo vývarem a podává se s rýží nebo knedlíky. Houby přidávají pokrmu bohatou a lesní chuť.

3. Ledviny v omáčkách: Podobně jako játra, hovězí ledviny mohou být základem bohatých omáček. Smíchané s máslem, smetanou nebo vývarem mohou vytvořit chutné omáčky, které se podávají s různými přílohami, jako jsou těstoviny, rýže nebo knedlíky.

4. Ledviny na špízu: Ledviny můžete nakrájet na menší kousky a nandat na špízy. Poté můžete špízy grilovat nebo smažit na pánvi. Tímto způsobem můžete vytvořit jednoduchý a chutný pokrm, který je skvělý na grilování venku nebo na rychlou večeři.